b_300_200_16777215_00_images_PSB2019.jpg

W dniu 1 marca 2019 r. podczas wernisażu w Muzeum Archeologiczno-Historycznym w Elblągu (Wystawa 4 BIURKA) dokonano uroczystego podpisania porozumienia pomiędzy PSB w Gdańsku i SGP w Gdańsku. 

Oddział Stowarzyszenia Geodetów Polskich w Gdańsku współpracując z Państwowymi Szkołami Budownictwa wspierał będzie m.in. następującymi działaniami: współtworzeniem, doradztwem i opiniowaniem programu nauczania w zawodzie technik geodeta; upowszechnianiem najnowszych technologii geodezyjnych wśród kadry pedagogicznej i uczniów szkoły;udziałem w procesie edukacyjnym w zakresie realizacji programu nauczania oraz prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Państwowe Szkoły Budownictwa współpracując z Oddziałem Stowarzyszenia Geodetów Polskich w Gdańsku będą: zachęcały uczniów do podejmowania kształcenia na Politechnice Gdańskiej;organizowały konkursy i turnieje wiedzy geodezyjnej;udostępniały pracownie na potrzeby edukacji uczniów  i dorosłych, jak i na potrzeby innych akcji szkoleniowych organizowanych przez gdański Oddział Stowarzyszenia Geodetów Polskich; upowszechniały informacje o wspólnej działalności i przedsięwzięciach podejmowanych przez strony porozumienia.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Zrozumiałem Polityka Prywatności