b_300_200_16777215_00_images_NOTGk.jpg

Zarząd Oddziału Stowarzyszenia Geodetów Polskich w Gdańsku ZAPRASZA NA SZKOLENIE w dniu 3 grudnia 2018 r. (poniedziałek), w godzinach od 9:00 do 16:00 do siedziby Naczelnej Organizacji Technicznej NOT w Gdańsku, ul. Rajska 6, sala B - II piętro. Szkolenie jest adresowane do służby geodezyjnej i kartograficznej stopnia gminnego, powiatowego oraz wojewódzkiego, wykonawców prac geodezyjnych, oraz osób przygotowujących się do egzaminów na uprawnienia zawodowe, studentów geodezji przed absolutorium. Temat szkolenia: „Wybrane zagadnienia z zakresu geodezji i kartografii”.

W programie:

 1. Operat techniczny - skład operatu technicznego - zawartość sprawozdania technicznego, analiza materiałów źródłowych, weryfikacja prac geodezyjnych, dane osobowe w dokumentacji geodezyjnej, orzecznictwo w tym RODO (m.in. tzw. czyste biurko).
 2. Inwentaryzacja powykonawcza obiektów, faktyczne wyłączenie gruntu z produkcji rolnej i leśnej, użytek Bp w EGiB, dopuszczalne odstępstwa od projektu, odbiór dokumentacji przez PODGiK i PINB oraz uwierzytelnianie/klauzulowanie.
 3. Ustalenie przebiegu granic działek ewidencyjnych, dane wiarygodne i niewiarygodne, granice ustalone i nieustalone, ustalenia w jednostkowych opracowaniach geodezyjnych oraz w pracach modernizacyjnych
 4. Zawiadamianie stron w poszczególnych procedurach geodezyjnych, w postępowaniu administracyjnym (np. rozgraniczenie) i w czynności materialno-technicznej (np. wznowienie, wyznaczenie), sytuacje szczególne: nieuregulowany stan prawny, właściciel nieustalony, właściciel nie żyje, sprawy własnościowe nieuregulowane, nowy właściciel w EGiB, zawiadomienie wysłane do poprzedniego właściciela, zawiadamianie małżeństw, zawiadamianie zarządców a właścicieli itp.

Szkolenie poprowadzi dr inż. Ludmiła Pietrzak - Wiceprezes SGP, Prezes Oddziału SGP w Suwałkach, Redaktor Naczelna miesięcznika „Przegląd Geodezyjny”, geodeta uprawniony w zakresach 1,2,3,5,6,7, członek Komisji Kwalifikacyjnej ds. uprawnień zawodowych przy GGK, rzeczoznawca majątkowy.

Przebieg szkolenia:

 • rejestracja uczestników: 830 - 900
 • czas szkolenia: 900 - 1600 w tym dyskusja
 • w trakcie szkolenia przewidziana przerwa kawowa oraz lunch

Koszt uczestnictwa w szkoleniu wraz z materiałami: 250 zł - członkowie SGP, którzy mają opłacone składki, 300 zł - od każdej innej osoby uczestniczącej w szkoleniu.

 • Zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu do dnia 22 listopada 2018 r. wg załączonego FORMULARZA ZGŁOSZENIA wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Faktury i zaświadczenia uczestnictwa w szkoleniu, wystawione przez Zarząd Główny SGP Uczestnicy otrzymają po zakończeniu szkolenia w miejscu szkolenia.
  • Informacji dodatkowych udzielają: Ryszard Rus - tel. 602318537, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz
  • Barbara Kaczmarczyk - tel. 505594841, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W tym roku szkolenie z NIESPODZIANKAMI !

ZAPRASZA w imieniu Zarządu Oddziału - Prezes SGP w Gdańsku - nagabując: zastosuj 3xZ (Zaproś - Zareklamuj - Zgłoś)

UWAGA link dla uczestników szkolenia

Plik PIETRZAK.zip zabezpieczony HASŁEM, które będzie udostępnione podczas wykładów Pani dr inż. Ludmiły Pietrzak.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Zrozumiałem Polityka Prywatności